Animasyon Tasarımı

Animasyon tasarımı bulundukları yere yalnızca hareket ve ses değil aynı zamanda ruh da katarlar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile web sitelerinize, sunum ve tanıtım filmlerinize yeni bir nefes katabiliriz. Animasyon tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi hareketli görsel öğelerle tanıtarak insanların dikkatlerini üzerinize daha kolay ve çabuk çekebilirsiniz. Animasyon tasarımları cezbedici, özel, çarpıcı, ilginç ve eğlenceli tasarımlar sayesinde kişilerin ilgisini çekmektedir.

Motion Graphic

Hareketli infografikler (Motion Graphic) kısaca bir mesajı hareketli görsele dönüştürmektir. Yani verilecek bir bilginin, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici halidir. Graphic motion, ses ve görselliğin ön plana çıktığı bir tasarım şeklidir. Hareketli bir tasarım, durağan görsel bir tasarımdan daha çok dikkat çeker ve ilgi görür. Editoryal, bilimsel veya pazarlama amaçlı hareketli grafikler, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici oluşturulan mesajı görsel olarak paylaşmaktır.

Video Edit

Video tasarımı bilinç altı ilk etapta görsel ve işitsel duyulara hitap etmektedir. Bir firmanın en etkili bir şekilde tanıtımını yapabilmesinin en ekonomik yöntemi tanıtım filmi çalışması yaptırmasıdır.Tanıtım videoları müşterinin talebi doğrultusunda istenilen şekilde tasarlanabilir. Bu filmler web sitenizden izlenebilecek şekilde düzenlenebilir ve bu sayede daha geniş bir hedef kitleye ulaşılabilmektedir. Ayrıca çekmiş olduğunuz videoların montajlarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Jenerik, ürün ve logo animasyonları ve özel efektler 3d animasyon tasarımı ile hayat buluyor.

Editoryal, bilimsel veya pazarlama amaçlı hareketli grafikler, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici oluşturulan mesajı görsel olarak paylaşmaktır. Hareketli info grafikler (Motion Graphic) kısaca bir mesajı hareketli görsele dönüştürmektir. Yani verilecek bir bilginin, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici halidir. Tasarımcı Evi dijital infographic tasarımında öncü olarak hızlı ve kolay anlaşılır, uyarıcı ve dikkat çekici Infographic ler hazırlıyoruz. Infographic ile müşterilere, mevcut bilgileri hem çevrimiçi hem çevrimdışı paylaşım gerçekleştirile bilirsiniz.

Infographic tasarım, bir konuda akıcı, karmaşık bilgileri aktarmak için bir görsel ile özlü bir anlatım ve eşleştirme içerir. Graphic motion, ses ve görselliğin ön plana çıktığı bir tasarım şeklidir. Hareketli bir tasarım, durağan görsel bir tasarımdan daha çok dikkat çeker ve ilgi görür. Tasarımcı Evi, animasyonlardan, çizgi filme birçok farklı multimedia uygulamasında uzmanlaşmıştır.

Animasyon Kategorileri;
 3 Boyutlu Animasyonlar
 2 Boyutlu Animasyonlar
 Stop Motion
 Cut-Out

Animasyonun Gerçekleştirildiği Alanlar;
 Reklamlar
 Tanıtım-Sunum Animasyonları
 Mimari-İç Mimari Animasyonlar
 Infographic (Bilgi Grafiği) Animasyonları

Bilgi + Grafik tasarım = İnfografik

Bilgi ve grafiğin birleşmesine infografik denir. Bu ortaklık bir çok avantajı da beraberinde getiriyor.

Hareketli infografikler (Motion Graphic) bulundukları yere yalnızca hareket ve ses değil aynı zamanda ruh da katarlar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile web sitelerinize, sunum ve tanıtım filmlerinize yeni bir nefes katabiliriz. Ürün, bilgi veya hizmetlerinizi hareketli görsel ögelerle tanıtarak insanların dikkatlerini üzerinize daha kolay ve çabuk çekebilirsiniz.

Web siteleri cezbedici, özel, çarpıcı, ilginç ve eğlenceli animasyonlar sayesinde ziyaretçilerin ilgisini çekmekte ve sitede daha uzun süre kalmalarını sağlayabilmektedir.

İnfografik habere farklılık kazandırır,
Daha fazla dikkat çeker,
Daha etkilidir,
Akılda kalıcıdır çabuk unutulmaz,
Kolay anlaşılır,
Uzun bir mesele daha çabuk aktarılır,
İnfografikle sunulmuş bir haber daha keyiflidir,
Kalıcı bir eser niteliği taşır.

Sosyal Paylaşım

Bir video veya film içerisindeki hareketli bilgisayar grafikleri yaratmak istediğiniz etkiyi güçlendirmenin mükemmel bir yoludur. Televizyon jenerikleri, reklam filmleri, tanıtım filmleri, video klipler, konferanslar, toplantılar, sergiler, sunumlar ve pazarlama kampanyaları gibi bir çok konudaki ihtiyaçlarınız için harika hareketli grafikler ve animasyonlar oluşturabiliriz. Görsel efektler müşteri üzerindeki etkiyi artırmak için kullanılır. Hazırlanan görsel efektler metro istasyonları, AVM ler, açık hava LED ekranları gibi birçok alanda yayınlanan reklamlar ve tanıtım filmlerinde kullanılır.

Kullanılan Programlar

Illustrator tabanında vektörel olarak çizdiğimiz görselleri Adobe Flash, Animation Studio programları ile hareketlendirerek animasyona dönüştürüyor, Adobe After Effects, Corel Video Studio ve Pinnacle Studio gibi programlar ile de görünümünü zengilleştirerek kullanıcılara sunuyoruz.

Örnek Animasyon Tasarımları

Motion Graphic

Ürün Tanıtımı

Motion Graphic

Mobil Uygulama Tanıtım

Motion Graphic

Black Friday