Skip to main content

En İyi ve En Basit Fotoğraf Düzenleme Programı “Autodesk Pixlr”

By 14 Mart 2017Blog, İnceleme, Öneri

Autodesk’in geliştirmiş olduğu ve hızla geliştirmekte olduğu program dünyası olduğunu çoğu kişi bilir. İlk etaplarda mimarlık üzerine programlar üreten firma günümüzde adı animasyon ile anımsansa da tasarım kategorisindeki tüm programlar üzerinde çalışmaktadır. (Autodesk’in geliştirdiği programlar) Sadece desktop uygulamalarının yanı sıra eş değer sayıda web uygulamalarıda mevcut. Bunlardan en iyilerinden biriside PIXLR!

PIXLR

Pixlr, en basit şekilde profesyonel fotoğraflar yaratmamızı sağlayan mobil+web+desktop kullanımı mevcut süper bir uygulama. Yani bir fotoğraf düzenleme işlemi gerçekleştirecekseniz Adobe Lightroom yada Adobe Photoshop bilmenize, biliyorsanız da açmanıza gerek yok. Telefondan çekilen, titreyen fotoğraflar yada kalitesi kötü, kadrajı berbat olan fotoğraflarınızı çöpe atmadan profesyonel çekimmiş gibi albüm fotoğrafı yapmanızı sağlayabilir. Her fotoğraf çekiminden sonra mutlaka açtığım bir program. Renk ayarlarından, ışık atamaya, filtre uygulama ve tamamen renkleri değiştirmeye kadar bir çok ayarı bulunan ve bunun yanında kullanımı çok kolay olan bir program. Sınıfının en iyisi diyebiliriz.

Pixlr ile yapılmış fotoğraf çalışmaları

Gözünüz olmasa bile artık sizde düğün fotoğrafçısı olabilir, hatta fotoğrafçılardan daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.