Skip to main content

Online Kurumsal Kimlik Tasarımı Oluşturma

By 08 Mart 2019Şubat 10th, 2020Blog, Öneri

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturmak artık kolaylaşıyor. Tasarımcı değilsiniz maddi olarakta herhangi bir kurumsal kimlik tasarımı yaptırmaya gücünüz yok. Online kurumsal kimlik tasarımı oluşturmak için yardımcı bir çok tool’un yanında web siteleride var.

Aşağıda sıralanmış siteler neredeyse tek tuşla kurumsal kimlik tasarımlarınızı oluşturmaya hazır. İncelediğimde çokta kullanışlı olduğunu gördüm. Butik yerler için ideal işler çıkartılabilir. Hiç olmamasından derli toplu tasarımlar hazırlamanız mümkün.

Öncelikle hikayesi olan bazı örnek logoları buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Yine Pinterest üzerinden örnek kurumsal kimlik tasarımlarınada bakabilirsiniz.

1. LOGASTER

Öncelikle logonuzu devamında da kurumsal kimlik tasarımınızı rahatlıkla oluşturabiliyorsunuz. Step step işlenen kolay kullanımlı bir yapı yapmışlar. Proje olarakta güzel düşünülmüş, özellikle tasarımcılarında destek alabileceği bir tool.

 

2. Placeit

Placeit’te ise adından anlaşılacağı üzere mochup yani kolaylıkla üzerinde çalışmayı sağlayacak dosyaları bizlerle paylaşıyor. Kurumsal kimlik tasarımları ile birlikte bir çok kreatif işi bir arada sunuyor. Google üzerinde mochup logo vs gibi keywordlerle ararsanızda bir çok siteye ulaşabilirsiniz.

3. Tailor Brands

Online logo oluşturma konusunda tüm işinizi çözüme kavuşturacak tasarımcıların elinden işlerini alacak bir site. Kullanıcı arayüzü olarakta çokta kullanışlı bir site. Belirttiğiniz keywordlerle sizlere logo tasarımı olarak en iyi seçeneği Tailor Brands sunuyor.

Buna karşın önünü alamayıp bir çok site çıkmış ki buda aslında seçenek bakımından oldukça şansınızı arttırıyor. Bir yerde beğenmediyseniz diğerini deneyin… (Google)

logojoy.com

logomaster.ai

logomaker.com

Bonus: Canva

Canva kurumsal kimlik tasarımlarınızın yanı sıra bir çok tasarımlarınızı online olarak gerçekleştirmenizi sağlayan hayatı tasarım programı bilmeyenler ve tasarım gözü olmayanlar için çok kolaylaştıran en iyi sitelerden biridir. Özellikle ücretsiz destek isteyen kişilere önerebileceğiniz bir sitedir 🙂

Profesyonel bir destek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.