Skip to main content

OTO-MİS – Sos & Kattle

By 14 Haziran 2016Ocak 9th, 2017Projeler

Amaç (Türkçe) : Günümüz kullanıcılarına hitap eden oto-mis elektrikli mutfak aleti, mutfaktaki iş hacmini düşürmek amacı ile geliştirilmiştir. Acil pişirimler ve kalabalık yemekler için ?oto-mis? idealdir. Farklı fonksiyon çeşitliliği ve tasarımı ile şık bir görsellik sunar. Oto-Mis elektrikli pişirme aletidir.

Malzeme (Türkçe) : Malzemesi %80 metal %10 cam ve %10 Plastiktir.

Üretim (Türkçe) : Üretimde kalıplama öngörülür.

Rapor (Türkçe) : Kettle görevi görmesinden ziyade, buharda mısır (bardakta mısır) ve çeşitli soslarında yapımı gerçekleştirilebilir. Çıkarılabilir kapak yapısı ve birleştirilebilir aparatı gövde ile bir bütünlük sağlar. Boyutu ise küçük olup rahatlıkla kaldırılabilir. Parçalar ayrılabilir olduğundan rahatlıkla temizlenir. Ayrıca elektrik alma bölmesinden ayrılabilmesi, rahat servis yapılmasını sağlar. Buharda mısır yapmak, artık çok kolay! Tencerelerle vakit kaybetmenize gerek yok. Buharda mısır için alt kısma su, üst aparata ise mısırlar konulur. Mısırın konulduğu kısım, su bölümü ile birleştirilir. Derecesi ayarlanır ve beklenir. Ortalama 7-8 dk sonra mısırlar servise hazırdır. İstenilirse sos hazırlanır ve eklenir. OTO-MİS ile çeşitli soslarda yapmak mümkün. Tabanının teflon kaplı olması da yapılan sosun yapışmasına engel olur. Oto-mis ile 5dk da sosunuz hazır hale gelir. Tavalarınızı boş yere kirletmenize gerek yok. Dakikalarca sosa vakit harcamanıza gerek yok.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.