Tasarım Hizmetleri

Animasyon Tasarımı

Animasyonlar bulundukları yere yalnızca hareket ve ses değil aynı zamanda ruh da katarlar. Özgün ve yenilikçi tasarımlar ile web sitelerinize, sunum ve tanıtım filmlerinize yeni bir nefes katabiliriz. Animasyonlar ile ürün ve hizmetlerinizi hareketli görsel öğelerle tanıtarak insanların dikkatlerini üzerinize daha kolay ve çabuk çekebilirsiniz. Animasyonlar cezbedici, özel, çarpıcı, ilginç ve eğlenceli tasarımlar sayesinde kişilerin ilgisini çekmektedir.

Hareketli infografikler (Motion Graphic) kısaca bir mesajı hareketli görsele dönüştürmektir. Yani verilecek bir bilginin, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici halidir. Graphic motion, ses ve görselliğin ön plana çıktığı bir tasarım şeklidir. Hareketli bir tasarım, durağan görsel bir tasarımdan daha çok dikkat çeker ve ilgi görür. Editoryal, bilimsel veya pazarlama amaçlı hareketli grafikler, verimli, bilgilendirici ve ilgi çekici oluşturulan mesajı görsel olarak paylaşmaktır.

Video Tasarımı: Bilinç altı ilk etapta görsel ve işitsel duyulara hitap etmektedir. Bir firmanın en etkili bir şekilde tanıtımını yapabilmesinin en ekonomik yöntemi tanıtım filmi çalışması yaptırmasıdır.Tanıtım videoları müşterinin talebi doğrultusunda istenilen şekilde tasarlanabilir. Bu filmler web sitenizden izlenebilecek şekilde düzenlenebilir ve bu sayede daha geniş bir hedef kitleye ulaşılabilmektedir. Ayrıca çekmiş olduğunuz videoların montajlarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Animasyon Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı markalaşma sürecindeki en önemli adımlardan birisidir. Kurumsal Kimlik tasarımının en önemli parçası ise kuşkusuz logo tasarımıdır. Markanızın mesajını tüketiciye doğru ve etkili iletebilen bir logo ile yola çıkmak attığınız her adımda sizi başarıya daha hızlı ulaştırabilir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

İnternet, günümüzde yaşam tarzını değiştirebilecek bir etkiye sahip olmayı başarmıştır. Artık yaşamımız internetin özelliklerine göre şekillenmekte ve buna bağlı olarak da değişebilmektedir. İnternet siteleri, yaşamımızda hükmetmeye başlamış, bu durum aynı zamanda bize bir takım faydalar da sunmuştur. İnternet siteleri, web tasarım ile oluşturulmakta ve bizlere sunulmaktadır. Peki, web tasarım nedir ve ne işe yarar? Web tasarım, internet sitelerinin genel tasarımlarını kapsamaktadır. İnternet sayfalarında görsel olarak gördüğünüz hemen hemen her şey web tasarım kapsamına girmektedir. Kısacası internet sayfalarının giysisi de diyebiliriz. Nasıl ki kıyafet seçimi ve kullanımı insanlar için çok önemli bir husussa web tasarım da internet sayfalarının dış görünümü için çok özel bir husustur. Özellikle firmaların web tasarımdan büyük geliri mevcuttur, firmalar bu nedenle sayfalarını özel web tasarım teknikleri ile süslerler.

Web Sitesi Tasarımı