Skip to main content

Grafik Tasarım İş İlanı Siteleri

By 28 Ekim 2016Ocak 18th, 2019Öneri

sari-sayfalar

Hızlıca ulaşmanız için grafik tasarım iş ilanı sitelerini tarihlere göre sıralayarak linklendirdik. Bu linkleri tavsiyemiz bilgisayarınızda sık kullanımlarınıza eklemeniz. Chrome gibi bir explorer kullanıyorsanız direk giriş sayfanızda bir tablo oluşturarakta ekleyebilirsiniz. Böylece her açtığınızda güncel iş ilanlarına kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir çok sitede bir çok grafik tasarım iş ilanı var. Bildiğiniz gibi yinede en kurumsalları linkedin ve kariyer.net üzerinde yayınlanıyor. Bu linklere karşın bazı firmalarda (bankalar, h&m, eczacıbaşı vs) kendi sitelerinde de ilan açıyorlar, onlarıda ayrıca takip etmenizi öneririz. Yine buradaki (http://cihanbuyukakkas.com/grafik-tasarimciyim-nasil-is-bulurum/) yazımızda konu ile bağlantılı bir açıklama yazmaya çalıştık. Orada bahsettiğimiz bir konuda ajansların iş ilanlarını sosyal medya üzerinden paylaşmasıydı. Kısaca birçok mecrada iş ilanları yayınlanıyor ama yinede kariyer.net ve linkedin en önde gelen mecralar.

#Linkedin

Öyleki önümüzdeki yıllarda linkedin hepsinin önüne geçecek. Linkedin, markaların yüksek oranda okunabilir içeriği yayınlaması ve paylaşması için büyüyen bir kaynak haline geliyor. Platform, profesyonellerin bağlantı kurması için sosyal site olarak kabul edilirken, daha fazla işletme, içeriği müşterilere dağıtmak için sağlam itibarından yararlanıyor.

Linkedin tarafından yayınlanan bir rapora göre, sitenin 200’den fazla ülkede toplam 530 milyon kullanıcısı bulunuyor. Bu geniş kapsamlı erişim, içeriğinizi yakın ve uzaktaki müşterilere görünür kılabilir ve bu sayede hedef kitlenizin önünde güvenilir bir şekilde görünmesini sağlar. Önceleri mail listenizdeki kişilere otomatik davet göndererek kısa zamanda milyonlarca kullanıcıya ve güvenilirliğe ulaşarak büyük bir başarı sağladı.

Grafik tasarım iş ilanı siteleri kısa yolları;

Linkedin Kariyer.Net yenibiris:) secretcv.com Grafikerler.net eleman.net sahibincden.com

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.