Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, etkili pazarlama sürecinin bir parçasıdır. Hızla büyüyen sosyal medya, günümüzde her alanda kendini göstermiştir. Şirketler de bu durumdan pay alarak; reklam bütçelerinin ciddi bir oranını sosyal medya ve Google reklamlarına ayırmaktadır.

Sosyal medya sayesinde markalar pazarlama stratejilerini oluşturabilir ve potansiyel müşterilerine hızlı bir ulaşma fırsatı bulabilirler. Sosyal medya tüketiciler üzerinde algı yönetimi sağlar.

Şirketinizi veya markanızı Dünya’da; Facebook, Instagram, Twitter gibi dijital medya mecraları ile temsil ederek ağınızı genişletmek istemez miydiniz ?

Sosyal medya stratejisi ve yönetimindeki başarılı geçmişinin yanında tasarımsal anlamda da en uygun bütçe ile sosyal medyada sizi temsil ederek yüksek dönüşümler almanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Farklılık

Sosyal medya sayfalarınız sadece yönetimden ibaret olmasın. Sizler için marka kimliğinize uygun özgün tasarımlar, animasyonlar, fotoğraf ve video çekimleri de yapalım. Özel günlerde kampanya önerilerinin yanı sıra yine kimliğinize uygun özel gün tasarımları oluşturalım. Diğerlerinden farkınız tasarımsal anlamdaki başarılı yüzünüz olsun. Yüksek bütçeler harcayarak sadece yönetim için anlaşmalar sağlamayın. Daha uygun bütçe ile daha kaliteli hizmet alın.

Stratejik Planlama

Kreatif İçerik Tasarımı

Fotoğraf Çekimi

İçerik Yönetimi

Stratejik Planlama

Sosyal medya yönetiminde en önemli etken stratejik planlamadır. Markanın nerede, kime, nasıl gözükmesi isteniyorsa ona göre içerik planlanmalıdır. Ne kadar sıklıkla paylaşım yapılacağı, yarışma veya aktivite gibi etkileşimlerin yer alıp almayacağı mutlaka aylık olarak planlanmalıdır. Detaylı planlamadan sonra içerikler marka kimliğine göre oluşturulmalı ve Hootsuite gibi toolar yardımı ile kitleye aktarılmalıdır.

Kreatif İçerik

Kreatif içerik sosyal medya yönetiminde olmazsa olmazdır. Kitleyi sadece düzenli bir paylaşım yaparakta kazanamazsınız. İçeriklerde mutlaka dikkat çekici olmalıdır. Özel günlerden ürün tanıtımlarına, konsept duyurulardan bilgilendirmeye kadar her içerik mutlaka birbirleriyle uyumlu ve kreatif olmalıdır. Aslında kurumsal kimlik tasarımında da sosyal medya ayağı yer almalıdır. Bir çok firma bunu gözardı etsede markanın en önemli faktörlerindendir. Buraya tıklayarak sosyal medya tasarımlarımları hakkında bilgi alabilirsiniz. Örnek olması açısından da aşağıdaki içeriklerede göz atabilirsiniz. İletişime geçmek için de buraya tıklayabilirsiniz.